ZİRVE OTO

2010 yılında hizmet vermeye başladığımız otomotiv sektöründe yıllar içinde müşteri odaklı hizmet anlayışımız ve teknolojiye olan merakımız ile giderek büyük bir aile olarak  siz değerli müşterilerimize 10 yılı aşkın süredir Kocaeli de hizmet vermekteyiz. 

Kuruluşumuzdan itibaren araçlarınızdaki tüm işlemleriniz için bütüncül bir servis anlayışı ile hareket edip profesyonel çözümler getirmekteyiz. Aracınızda meydana gelen her türlü   hasarda yanınızdayız. Sadece hasar işlemlerinizde değil anlaşmalı kurumlarımız aracılığı ile sigorta, kasko, cam değişim/tamir, rot-balans, detaylı temizlik vb. gibi aracınız için gerekli tüm işlemlerde profesyonel çözümler üreterek bütüncül bir servis hizmeti vermekteyiz. 

Sektördeki başarısını kanıtlamış bir firma olarak içimizdeki tutku ve merak ile hep daha ilerisini hedeflemekteyiz. Bu yüzden BİRLİKTE DAİMA ZİRVE’ deyiz. 

 

Saygılarımızla… Zirve Oto

 

 

Misyon : Etik değerlerimiz ile  ilkeli, eşitlik ve müşteri odaklı güler yüzlü hizmet anlayışımız  ile siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmet vermek. 

Vizyon : Sürekli bir gelişim hedefi ile sektördeki tüm gelişmelerin takipçisi ve uygulayıcısı konumunda ve bütüncül bir servis olarak otomotiv özel servis sektöründeki öncü firma olmak