BOYASIZ DÜZELTME (DENT&PDR): Zirve oto olarak Aracınızın boya yüzeyine zarar vermeyen göçük/dolu/park hasarlarınızda aracınızın orjinalliğini koruyarak eski haline geri getiriyoruz. Aracınızda yaptığımız işlem sonrası iz kalmıyor ve böylece aracınızda herhangi bir değer kaybı yaşanamıyor

                                                                                                                                                     

 

PASTA-CİLA /BOYA KORUMA : Aracınızın üzerinde mekana ve zamana bağlı oluşan reçine, kimyasal tozlar(demirtozu vb.) gibi maddeler aracınızın boyasında yıpranmalar oluşturmaktadır. Pasta cila işlemi sayesinde bu yüzey pürüzsüz bir hale kavuşur. Bu yüzeyin uzun ömürlü ve parlak kalması için  zirve oto olarak boya koruma işlemini uygulamasını yapmaktayız. 

                                                                                                                                                     

 

TUNING-AKSESUAR : Aracınızın body kit, paspas vb. bütün tunıng ve aksesuar malzemelerini tedarik edip montajını tamamlıyoruz. Zirve oto bünyesinde her türlü marka model için aksesuar tedarik edebilmektedir. 

                                                                                                                                                     

 

HASAR ONARIM : Aracınızdaki büyük çaplı hasarlarda da profesyonel kadromuz ve şase düzeltme/doğrultma ekipmanlarımız ile araçlarınızı orijinal standartlarında onarımını gerçekleştirmekteyiz. Aracınızın orjinalliğini korumak için puntolarını, kaynak izlerini, megeslerini kontrol ediyoruz. Zirve oto çalışanları titizlikle arabalarınızın hasar ve onarım işlemlerini gerçekleştirmektedir.